zoran popovic cuk vosa

Popović zadovoljan igrom, ali ne i rezultatom

Trener fudbalera Čukaričkog Zoran Popović rekao je večeras da je zadovoljan igrom svog tima u utakmici sa Vojvodinom, ali ne i rezultatom.
-Čestitam mojim igračima, jer su dali 100 odsto. Vrlo sam zadovoljan zalaganjem i igrom, ali rezultatom nisam. Imamo boljku poslednjih nekoliko utakmica… Stvaramo šanse, ali ne dajemo golove. Danas nismo imali sreće, jer smo dvaput pogodili okvir gola – rekao je Popović novinarima posle utakmice.
Čukarički i Vojvodina odigrali su večeras nerešeno 1:1 u poslednjoj utakmici 16. kola Super lige Srbije.
-Utakmica je bila prava prvenstvena. Korektna. Vojvodina je uvek opasna, što je danas i pokazala. Primili smo gol posle dosta promašaja, ali to je fudbal. Nadam se da ćemo nastaviti sa ovako dobrom igrom – kazao je Popović.
Trener Vojvodine Goran Šaula ocenio je da je njegova ekipa tek u drugom delu drugog poluvremena igrala kvalitetno.
-Prvo poluvreme je apsolutno pripalo njima. Mogli su da postignu dva, tri gola. Pogađali su okvir gola. Mi smo imali mnogo sreće… Tako je to u fudbalu, kada ne iskoristiš šanse, sledi kazna. Posle datog gola, mogli smo i do još jednog, ali to bi verovatno bilo nezasluženo – rekao je Šaula.
-Nadam se da ćemo u nastavku prvenstva igrati kao što smo u završnici današnjeg duela – dodao je on.
Čukarički posle 16. kola zauzima treće mesto sa 26 bodova, dok je Vojvodina sedma sa 22.