Fudbaleri Intera pobedili su danas na svom terenu Juventus sa 2:1 u derbiju četvrtog kola italijanske Serije A.

Inter je do trijumfa protiv šampiona Italije stigao preokretom u poslednjih 20 minuta igre. Juventus je poveo golom Stefana Lihtštajnera u 66. minutu, ali je samo dva minuta kasnije Mauro Ikardi doneo izjednačenje „neroazurima“.

Drugi trijumf Interu u sezoni doneo je Ivan Perišić golom u 78. minutu na astistenciju Ikardija.

Povezana vest:  Krivokuća više nije direktor omladinske škole Zvezde

Inter posle četiri odigrane utakmice zauzima šesto mesto sa sedam bodova, dva manje od drugoplasiranog Juventusa.

Ranije danas Kjevo je s 2:1 pobedio Udineze, dok je Sasuolo s 2:0 bio bolji od Đenove, a Kaljari je s 3:0 pobedio Atalantu. Krotone i Palermo odigrali su nerešeno 1:1, dok na utakmici između Torina i Empolija nije bilo golova.