rad_metalac_1_kolo

JELEN SUPERLIGA

Rad ubedljiv, Borac pobedio u gostima

Fudbaleri Crvene zvezde počeli su danas prvenstvo Srbije porazom od Spartaka u Subotici, dok su pobede u prvom kolu zabeležili Rad i čačanski Borac. Zvezda je izgubila 2:0. Rad je u Beogradu pobedio Metalac sa 3:0, dok je čačanski Borac u Ivanjici pobedio Javor sa 2:0.

Rad je na svom terenu sigurno pobedio Metalac. „Građevinari“ su igrali tečno i povezano, sa preciznim dodavanjima i uspeli su da sruše odbranu gostiju, koji se odlučio za defanzivnu taktiku. Dvostruki strelac bio je Luka Milivojević, u 12. i 70. minutu, iz slobodnog udarca. Nikola Stojiljković postigao je treći gol u nadoknadi vremena.