montolivo

ITALIJANSKA LIGA

Milan izvukao bod na Siciliji

Fudbaleri Milana osvojili su večeras bod na gostovanju ekipi Palerma (2:2) u prvoj utakmici 10. kola italijanske Serije A. Zbog ovakvog ishoda srećniji mogu da budu rosoneri, pošto su gubili sa 2:0, ali je pitanje koliko će čelnici Milana imati još strpljenja za trenera Masimilijana Alegrija.

Povezana vest:  Matić: Lepo je kad te Murinjo hvali, on teži perfekciji

Palermo je poveo golom Fabricija Mikolija u 45. minutu iz penala, a prednost je duplirao Fabio Brijenca u 57. minutu.

Povrataka rosonera najavio je Rikardo Montolivo pogotkom u 69. minutu, a bod gostima doneo je talentovani Stefan El Šaravi u 80. minutu.

Rezultati i parovi:

Palermo – Milan 2:2 (Mikoli 45. penal, Brijenca 57 – Montolivo 69, El Šaravi 80)

Povezana vest:  Robert Prosinečki zadovoljan žrebom za treće kolo kvalifikacija