juniorska_liga_logo_2010AMERIČKI FUDBAL

 

Sve je spremno za početak Juniorske lige

 

U Srpskoj asocijaciji američkog fudbala sve je spremno za početak Juniorske lige Srbije 2010. Liga u kojoj će se juniori takmičiti za trofej Veljka Makojevića, počinje 25. septembra. Najmasovnije juniorsko takmičenje u američkom fudbalu do sada, okupiće petnaest ekipa koje će biti podeljenje u četiri grupe i koje će se boriti za prvaka JLS 2010. UO SAAF usvojio je predložene propozicije zajedno sa rasporedom i kalendarom takmičenja.

 

Srpska asocijacija američkog fudbala poziva sve ljubitelje američkog fudbala, svih uzrasta, da ove jeseni dođu na stadione širom Srbije i gledaju mlade igrače američkog fudbala kako se bore u Juniorskoj ligi.

 

Grupe:

 

SEVER A: 1. Klek Knights 2. Pančevo Panthers 3. Novi Sad Dukes 4. Ruma Guardians

SEVER B: 1. Vrbas Hunters 2. Novi Kneževac Grofovi 3. Kikinda Mammoths

Povezana vest:  AMERIČKI FUDBAL, U Kraljevu održan finalni turnir Pionirske Fleg lige Srbije 2016.

JUG A: 1. Beograd Blue Dragons 2. Beograd Vukovi 3. Mladenovac Forestlanders 4. Požarevac Outlaws

JUG B: 1. Kraljevo Royal Crowns 2. Kragujevac Wild Boars 3. Čačak Angel Warriors 4. Jagodina Strawberry Celts

 

Raspored:SAAF JUNIORSKA LIGA SRBIJE 2010

 

 

25/26.09. – I kolo – Sever A   Klek Knights vs. Ruma Guardians

25/26.09. – I kolo – Sever A   Pančevo Panthers vs. Novi Sad Dukes

25/26.09. – I kolo – Sever B   N.Kneževac Grofovi vs. Kikinda Mammoths

25/26.09. – I kolo – Sever B   Vrbas Hunters – Day Off

25/26.09. – I kolo – Jug A      Beograd Blue Dragons vs. Požarevac Outlaws

25/26.09. – I kolo – Jug A      Beograd Vukovi vs. Mladenovac Forestlanders

25/26.09. – I kolo – Jug B      Kraljevo Royal Crowns vs. Jagodina S. Celts

25/26.09. – I kolo – Jug B      Kragujevac Wild Boars vs. Čačak Angel Warriors

Povezana vest:  PARTNER OLIMPIJSKOG TIMA SRBIJE KOMPANIJA PROCTER&GAMBLE PODRŽALA HOKEJAŠE SRBIJE

02/03.10. – II kolo – Sever A Ruma Guardians vs. Novi Sad Dukes

02/03.10. – II kolo – Sever A Klek Knights vs. Pančevo Panthers

02/03.10. – II kolo – Sever B Vrbas Hunters vs. N.Kneževac Grofovi

02/03.10. – II kolo – Sever B Kikinda Mammoths Day Off

02/03.10. – II kolo – Jug A     Požarevac Outlaws vs. Mladenovac Forestlanders

02/03.10. – II kolo – Jug A     Beograd Blue Dragons vs. Beograd Vukovi

02/03.10. – II kolo – Jug B     Jagodina S. Celts vs. Čačak Angel Warriors

02/03.10. – II kolo – Jug B     Kraljevo Royal Crowns vs. Kragujevac Wild Boars

09/10.10. – III kolo – Sever A            Pančevo Panthers vs. Ruma Guardians

09/10.10. – III kolo – Sever A            Novi Sad Dukes vs. Klek Knights

09/10.10. – III kolo – Sever B            Kikinda Mammoths vs. Vrbas Hunters

Povezana vest:  ŠAH, Azerbejdžan i Ukrajina evropski prvaci u šahu

09/10.10. – III kolo – Sever B            N.Kneževac Grofovi Day Off

09/10.10. – III kolo – Jug A   Beograd Vukovi vs. Požarevac Outlaws

09/10.10. – III kolo – Jug A   Mladenovac Forestlanders vs. Beograd Blue Dragons

09/10.10. – III kolo – Jug B   Kragujevac Wild Boars vs. Jagodina S. Celts

09/10.10. – III kolo – Jug B   Čačak Angel Warriors vs. Kraljevo Royal Crowns

23/24.10. – 1/4 – Sever           Sever A1 – Sever B2

23/24.10. – 1/4 – Sever           Sever B1 – Sever A2

23/24.10. – 1/4 – Jug   Jug A1 – Jug B2

23/24.10. – 1/4 – Jug   Jug B1 – Jug A2

30/31.10. – 1/2 – A     Sever 1 – Jug 2

30/31.10. – 1/2 – B     Jug 1 – Sever 2

13/14.10. – FINALE  Pobednik A – Pobednik B