PETAR MILOSAVLJEVIC POBEDNIK KUPA SRBIJEPetar Milosavljević i Jedinstvo trap iz Stare Pazove osvojili Kup Srbije u gađanju glinenih golubova – trap

Petar Milosvljević strelac ekipe Jedinstvo trap iz Stare Pazove osvojio je titulu u finalu Kupa Srbije u gađanju glinenih golubova – trap održanom na strelištu „Bgd sportskog centra“ u Kovilovu sa 128 golubova(111 u osnovnom delu i 17 u finalu). Milosvaljević je lane bio četvrti. Tada je pobedio Željko Stevanović iz beogradskog Policajca.

Povezana vest:  Arsovićevoj ozvaničen evropski rekord!

U ekipnoj konkurenciji slavilo je Jedinstvo trap iz Stare Pazove sa 319 golubova a gađali su, uz Milosavljevića (111) i Ivan Rožek (109) i Sveta Lazović (99). Drugo mesto osvojio je prošlogodišnji pobednik Kupa Srbije Partizan sa 304, a treće klub Grof iz mesta Kalište kod Požarevca sa 292 goluba.

Učestvovalo je 18 najboljih srpskih strelaca na osnovu plasmana sa četiri turnira Kupa Srbije kao i tri ekipe koje su se na tim turnirima plasirale od prvog do trećeg mesta.

Povezana vest:  Andrea Arsović i Stevan Pletikosić najbolji u trostavu MK puškom

kup 2010 jedinstvo trap stara pazovaTakmičarska sezona u gađanju glinenih golubova je na vrhuncu, već 28. i 29. juna održaće se “Velika nagrada Stare Pazove“.

Rezultati, finale Kupa Srbije u gađanju glinenih golubova trap – pojedinačno: 1. Petar Milosavljević (Jedinstvo trap) 128  (111 u osnovom delu i 17 u finalu), 2. Nenad Mamuzić (Partizan) 126 (107 i 19), 3. Nemanja Smiljanić (Grof, Kalište) 126 (106 i 20), 4. Ivan Rožek 125 (109 i 16), 5. Zoran Jakšić (obojica Jedinstvo trap) 121 (105 i 16), 6. Zoran Radosavljević (Grof) 120 (104 i 16) itd.

Povezana vest:  „Čika Mata“ i Policajac prvi šampioni Srbije u miksu