ZRK Radnicki-Knjaz MilosRADNIČKI DO SEDME POBEDE U NIZU

Rukometašice Radničkog su u okviru sedmog kola SRLS ostvarile i sedmu pobedu u nizu.Savladan je tradicionalni rival Knjaz Miloš rezultatom 28:18,poluvreme 13:8.
Utakmica je bila ravnopravna do 20-og minuta,kada su Tigrice preuzele stvar u svoje ruke i do kraja utakmice održavale prednost.
Za igrača utakmice je proglašena golman Radničkog Jovana Risović.
Ovom pobedom Kraguijevčanke su zadržale prvo mesto na tabeli.

Povezana vest:  Rukometašice Radničkog bez plasmana LŠ

ŽRK Radnički Kragujevac – ŽRK Knjaz Miloš 28:18 (13:8)
Kragujevac, hala „Jezero“. Gledalaca 300
Sudije: Vanja Antić i Jelena Jakovljević
Sedmerci: Radnički 3(2), Knjaz miloš 5(4)
Isključenja: Radnički 10 min, Knjaz Miloš 10 min
RADNIČKI Kragujevac:Stajković, Prijović 1, Tanić, Stepanović 4, Radosavljević 2, Čairović, Milošević 4, Nišavić6, Tošović ,Balać 1, Stanisavljević 4, Risović (24 odbrana), Dukić, Danilović2, Janjušević 4
KNJAZ MILOŠ Aranđelovac: Ugrčić(10 odbrana),Kojić5, Radoičić,Tomić M1.,Tomić K5.,Rabata,Popović,Mrlješ,Tomković 4,Karić,Grbić,Agatunović 3,Stefanović

Povezana vest:  Rukometašice Radničkog gostuju ekipi Proletera SP

Sledećeg vikenda Tigrice očekuje susret trećeg kola Kupa pobednika kupova u Rumnujiji protiv ekipe Aleksandriona iz Kluža.