Džikić: Radimo kako najbolje možemo sa onim što imamo
Trener košarkaša Partizana Aleksandar Džikić rekao je danas, pred utakmicu protiv Zjelone Gore, da njegov klub radi najbolje što može u najtežoj grupi FIBA Lige šampiona. -Jasno je da je naša grupa u ovom takmičenju daleko najkvalitetnija, ali je takodje [...]









