Fudbaleri Espanjola zabeležili su prvu pobedu u novoj godini, pošto su danas na svom terenu pobedili Granadu sa 3:1, u 19. kolu španske Primere.

Posle remija s Deportivom i poraza od Valensije u 2017, Espanjol je danas konačno slavio u uzbudljivom meču. Domaćin je poveo u 11. minutu golom Hosea Antonija Rejesa, a gosti su izjednačili lepim golom Andreasa Pereire iz slobodnog udarca u 23. minutu.

Domaći tim je, međutim, otišao na poluvreme s vođstvom, pošto je Pablo Pijati u 32. minutu posle jedne akcije savladao golmana Giljerma Očou. Konačan rezultat postavljen je na samom početku drugog poluvremena golom Marka Navara iz daljine.

Oba tima su se borila do kraja, ali nisu stvarali prave šanse, tako da je rezultat ostao nepromenjen.