lopta

50. KUP SRBIJE 2015./2016.

U utorak tri utakmice osmine finala Kupa, četiri meča u sredu i jedan u četvrtak

Utakmice osmine finala jubilarnog, 50. Kupa Srbije 2016. u konkurenciji odbojkašica odigraće se narednog utorka, srede i četvrtka. U utorak, 17. novembra odigraće se mečevi u Beogradu, Futogu i Užicu. Za sredu, 18. novembar zakazane su utakmice u Smederevu, Nišu, Kraljevu i Zrenjaninu, dok će se u četvrtak, 19. novembra odigrati meč u Novom Sadu: FOK (Futog) – Jedinstvo (Stara Pazova).
U osmini finala Kupa Srbije igra se jedna utakmica, a pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale.

Povezana vest:  SENIORI, XXII SVETSKA LIGA 2011, Karte za utakmice protiv Portugalije od sutra u prodaji

SENIORKE – 50. KUP SRBIJE 2015./2016. – OSMINA FINALA (17. – 19. NOVEMBAR) – RASPORED:
UTORAK, 17. NOVEMBAR:
BEOGRAD (DVORANA „DINAMIK“):
BEOGRAD – KRAGUJ VOLEJFORM (KRAGUJEVAC) 14,30
SUDIJE: IGOR MILJKOVIĆ I STANISLAVA SIMIĆ. DELEGAT: ANA AVRAMOVIĆ

FUTOG (HALA SPORTOVA):
FUTOG – DINAMO (PANČEVO) 19,00
SUDIJE: ZORAN RADOVANOVIĆ I MIRKO JANKOVIĆ. DELEGAT: DUŠAN ŠPANOVIĆ

Povezana vest:  Crvena zvezda protiv Vizure, TENT protiv Pančevki, Jedinstvo u Lajkovcu, a Subotičanke protiv Zrenjaninki

UŽICE (DVORANA „VELIKI PARK“):
JEDINSTVO (UŽICE) – NIS SPARTAK (SUBOTICA) 19,00
SUDIJE: ALEKSANDRA BALANDŽIĆ I VLADIMIR CVETKOVIĆ. DELEGAT: ZORAN MURIĆ

SREDA, 18. NOVEMBAR:
SMEDEREVO (DVORANA „SMEDEREVO“):
SMEDEREVO – CRVENA ZVEZDA 19,30
SUDIJE: IVANA MARKOVIĆ I SVETLANA ZOTOVIĆ. DELEGAT: DRAGOMIR GERASIMOVIĆ

NIŠ (SALA OŠ „MIROSLAV ANTIĆ“):
MILENIJUM (NIŠ) – VIZURA 20,00
SUDIJE: MILAN MILOŠEVIĆ I BRANISLAV JOVANČIĆ. DELEGAT: VLADAN MILIĆ

KRALJEVO (SALA ESTŠ „NIKOLA TESLA“):
GIMANZIJALAC (KRALJEVO) – ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) 20,00
SUDIJE: ĐORĐE ZELENOVIĆ I TOMISLAV POPOVIĆ. DELEGAT: ALEKSANDAR BIĆANIN

Povezana vest:  BEACH – VOLLEY – „EP 2014. – BAKU MASTERS", Siniša Antonić i Marko Galešev u glavnom žrebu Mastersa u Bakuu

ZRENJANIN (KRISTALNA DVORANA):
MD ZRENJANIN – TENT (OBRENOVAC) 20,00
SUDIJE: JOVAN JOVANOVIĆ I JOVANA VUKOVIĆ. DELEGAT: ZORICA BJELIĆ

ČETVRTAK, 19. NOVEMBAR:
NOVI SAD (MALA SALA SPC „VOJVODINA“):
FOK (FUTOG) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA) 17,00
SUDIJE: ANĐELKO POPOVIĆ I ROBERT LEKO. DELEGAT: GORAN ĆATO

U osmini finala Kupa Srbije igra se jedna utakmica, a pobednici će izboriti plasman u četvrtfinale.