rastko-jokic-dukes-wild-boarsVojvode odgovorile na izazov Mladenovčana

Mučile su se Vojvode u prvom poluvremenu duela sa fenjerašem Sportklub Superlige, strepeli su navijači novosadskog tima do poluvremena, ali su se onda domaći uozbiljili, zaigrali na nivou ovogodišnjih igara i zabeležili ubedljiv trijumf.
Dva puta su Mladenovčani dolazili u vođstvo, iskoristivši najpre uspavanost odbrane Vojvoda, a zatim i grešku napadačkog dela tima. Rezultatom 14:13 su otišli na veliki odmor, pokazavši da uprkos tome što do sada nisu zabeležili nijedan trijumf u eliti, imaju šta da pokažu u društvu najboljih u Srbiji.
Međutim, onda je na scenu stupio suvi kvalitet tima iz Srpske Atine. Demetrijus Samler je sa dva tačdaun utrčavanja doveo svoj tim do ubedljivog vođstva, pa su već tada slomljene sve nade gostujućeg tima da bi mogao da napravi prvorazrednu senzaciju u Novom Sadu.